пʼятниця, 28 березня 2025 р.

 Освітні втрати — це прогалини у знаннях і навичках, які виникають в учнівства під час освітнього процесу у порівнянні зі стандартами освіти та очікуваними результатами навчальних здобутків.

   Освітні втрати можуть виникати з різних — як індивідуальних, так і системних — причин. Серед них: здоров’я, війна, пандемія, надзвичайні ситуації природного характеру.

   Значний вплив також накладається на освітні втрати, зумовлені у 2020—2021 роках пандемією COVID-19. Окрім безпосередньої зупинки освітнього процесу, що мав місце у всій країні після 24 лютого 2022 року, а також обмежень дистанційного навчання, на виникнення освітніх втрат можуть впливати також інші чинники:

    бойові дії та окупація;

    повітряні тривоги;

    виїзд учнівства за кордон;

    переїзд у межах України;

    відключення електроенергії;

   З метою подолання прогалин в знаннях учнів, які виникли та поглибились у зв’язку з порушенням освітнього процесу через пандемію COVID-19 і повномасштабне російське вторгнення в Україну, учні можуть самостійно опрацьовувати ресурси, де вчителі пояснюють теми шкільної програми:

середа, 26 березня 2025 р.

Відповідно до плану роботи департаменту освіти міської ради на 2025 рік з метою попередження втягнення дітей у протиправну діяльність, запобігання залученню неповнолітніх до підривної діяльності спецслужб держави-агресора, шкільним омбудсменом проведено бесіду з учнями 5-А класу «Як не стати жертвою маніпуляцій у соцмережах» у рамках проєкту «Голосом учнів» 21.03.2025 року. 

Як коректно говорити про дітей з інвалідністю?